Najdeme Vaše auto!

Co dělat když...

 
 

 

 

Uzavření smlouvy po koupi zařízení - registrace a možnosti SIM karty

 

Od prosince 2006 je automatickou součástí dodávky zařízení také SIM karta systému REX. SIM karta je v režimu, který umožní zkoušku služeb REX, má ale několik omezení. Nejpodstatnější je nefunkčnost v zahraničí a nemožnost volání ze SIM karty. Před registrací SIM karty je také možné utratit za SMS a GPRS provoz maximálně 100 Kč a to včetně provozu při nastavování systému.

Je tedy velmi důležité, abyste nejlépe již na montážním místě uzavřeli smlouvu o poskytování služeb nebo se alespoň co nejdříve po montáži spojili s aktivační linkou centrály REX na tel: 602222228.

Pokud na centrále nebudeme mít na zákazníka žádné spojení a provoz na SIM kartě překročí 100 Kč, bude karta zablokována a komunikace s alarmem vám přestane fungovat.

Smlouvu je také možno jednoduše uzavřít na internetu. Na stránkách www.e-rex.cz zvolte Online uzavření smlouvy a řiďte se pokyny.

Se SIM kartou můžete využít buď službu střežení vozidla nebo jen lokalizaci vozidla. Pro volbu služby využijte našeho rádce pro zájemce o služby ZDE. V případě dotazů se obraťte v pracovní době na aktivační linku 602222228.


© 2010 1.REX SERVICES, a.s.