Najdeme Vaše auto!

Popis produktů

 
 

 

Reference

Většina našich zákazníků používá systém REX nejen jako sledovací, ale také jako zabezpečovací. Je tedy jasné, že nemají zájem, aby se obecně vědělo, že je v jejich vozidlech používán. Zájem našich zákazníků je pro nás samozřejmě prvořadý, proto si naše firma ani nesjednává právo uvedení dat konkrétních zákazníků.
Sumárně řečeno :
Počet našich zákazníků je již v řádu desítek tisíc. Jsou mezi nimi velké korporace, menší i velké firmy ze všech oborů, autopůjčovny, ale také třeba státní i městská policie, bezpečnostní služby atd. V neposlední řadě sloužíme i mnoha jednotlivcům.
Vzhledem k použití SIM karet T-Mobile ve většině řešení si můžete tuto informaci ověřit u T-Mobile například pan Boris Kučera, boris.kucera@t-mobile.cz

Nedávno jsme se zamýšleli nad tím, jak bychom prožili celý lidský život, kdybychom mohli využívat jen služby a produkci našich zákazníků. Prošli jsme bez škobrtnutí ! Začali jsme porodními lékaři a skončili u firmy, která dodává rakve a pohřební službou. Mezitím bylo oblečení od dětského po módní salony, lékařská péče ve všech formách, jídlo od dodávek potravin, přes supermarkety, po restaurace všeho druhu, všechny stupně vzdělání, služby na které si vzpomenete, bydlení, kultura, dovolená atd. Nepřišli jsme na nic co by nám chybělo.

 
© 2010 1.REX SERVICES, a.s.