Najdeme Vaše auto!

Průvodce zájemce o střežení a sledování provozu vozidla

 
 

 

Dispečink - okamžitý přehled o všech vozidlech


Při běžném nastavení vozidlových jednotek je třeba pro zjištění polohy vozidla zaslat dotaz. Pokud potřebujete kontrolovat polohu vozidel pravidelně, případně mít trvalý přehled o výskytu vašich vozů, je pro vás vhodná služba dispečink.

Vozidlová jednotka bude nastavena tak, aby posílala svou polohu pravidelně například po jedné minutě na server, kde se vám zobrazí do mapových podkladů. Dispečer tak bude na první pohled znát okamžitou polohu všech vozidel.

Stručný popis ovládání lokalizačního serveru naleznete ZDE.

Služba je standardně poskytována pouze na území ČR. V případě pohybu vozidel v zahraničí a potřebě trvalého přehledu nás kontaktujte. Navrhneme vám řešení.

Služba je poskytována se službou střežení. Se službou lokalizace je poskytování možné pouze v případě, že jednotka není zapojena jako poplachová. Je možný i souběh se službou kniha jízd. Základní cena služby spolu s lokalizací je 220 Kč/měsíc. V ceně je i paušál SIM karty a dostatečná kapacita GPRS přenosů (10MB). Kompletní ceník naleznete ZDE

Na zakázku je možná i realizace dalších požadavků dispečinku - například inforace, zda je taxi volné, zda sanitka houká a podobně.

Poznámka : v případě intenzivního využití online mapových podkladů dispečerem, může být cena navýšena o poplatek za mapy.

© 2010 1.REX SERVICES, a.s.