Najdeme Vaše auto!

Popis produktů

 
 

 

Proč s námi

Říkají o nás : „To jsou ti co jim to funguje“
- podnikáme v automobilech a elektronice již od roku 1992
- know-how
lokalizačními systémy se zabýváme více než 10 let. Prošli jsme technologií GSM i GPS od počátku – za tu dobu opravdu víme mnoho věcí, které nováček znát nemůže
- všechny technologie jsou naše vlastní
Naše technologické i personální zázemí zaručuje špičkovou kvalitu i bezpečnost. Naše lokalizační servery využívají i některé „konkurenční“ firmy. Vlastníme nejen servery lokalizační, ale i server mapový. Umíme udělat individuální úpravy a vše máme pod kontrolou. Ve všeobecných obchodních podmínkách garantujeme dostupnost serverů. Nejsme závislí na žádném externím dodavateli řešení jako většina firem v oboru.
- poskytujeme servis 24 hodin denně
- patříme k největším v oboru - přesto ale udržujeme individuální přístup
- přitom všem jsme i levní !!!

Do oboru lokalizace vozidel se v poslední době (po zlepšení dostupnosti a zlevnění technologií) pustilo mnoho nových firem. Mnoho z nich už zase skončilo, když zjistili, že to není jen tak. Několik z těch, u nichž alespoň něco fungovalo a dalo se zachránit, jsme převzali. Nicméně jistě ještě mnoho z nich čeká bankrot, protože pro poskytování opravdu kvalitních služeb prostě nemají zázemí a malý počet zákazníků jistě neumožní dostatek zaměstnanců pro nepřetržitou službu.
Nové firmy často používají pro zobrazení vozidel mapy google. To je na pohled hezké, ale má to několik zásadních háčků :
- přenos dat není zabezpečený, tedy data o autech zákazníka jsou jednoduše zachytitelná (pro laiky – podívejte se v prohlížeči zda adresa kam jste připojeni při zobrazení aut začíná https – pokud je tam jen http je to špatně)
- toto použití map google je zakázané v licenčních podmínkách – podle našich informací google počítá s tím, že si v blízké budoucnosti projde adresy odkud chodí dotazy na mapy a bude je blokovat, případně požadovat platby i zpětně, buďte si jisti, že v tu chvíli takový poskytovatel služeb zavře krám, protože platba za mapy je jednou z velkých položek nákladů, kterou taková firma nemá kalkulovánu

 
© 2010 1.REX SERVICES, a.s.