Najdeme Vaše auto!

Porovnání vozidlových jednotek

 
 

 

REX - porovnání vozidlových jednotek - typické nasazení

ATHOS REX (CA1202/CA1802)

Nejnovější vozidlová jednotka s mnoha jedinečnými vlastnostmi. Možnost jednoduchého zapojení do všech vozidel (bez alarmu, s alarmem, s centrálním zamykáním i bez), integrované dálkové ovládání s plovoucím kódem. Obvodová ochrana vozu a 2 další poplachové vstupy například pro náklonové a prostorové čidlo. Dále poplachový vstup zapalování a zapnutí spotřebiče. Možnost použití bezdrátových poplachových čidel - prostor, magnetický kontakt, rozbití skla. GPRS kontrola komunikace. Možnost připojení hands free sady. Integrovaný imobilizační výstup. Širší možnost komunikace se zákazníkem. Díky sofistikované komunikaci s pultem REX má tato jednotka levnější střežení. Lokalizace je prováděna pomocí sítě GSM. Používá se typicky v levnějších vozech , které jezdí málo do zahraničí, a to bud've spojení se stávajícím alarmem nebo jako samostatný alarm s aktivací vlastním dálkovým ovladačem nebo originál ovladačem.


SATELITNÍ ATHOS REX (CA1803)
Střežící satelitní jednotka s možností vedení knihy jízd.

Nejnovější vozidlová jednotka s mnoha jedinečnými vlastnostmi. Možnost jednoduchého zapojení do všech vozidel (bez alarmu, s alarmem, s centrálním zamykáním i bez), integrované dálkové ovládání s plovoucím kódem. Obvodová ochrana vozu a 2 další poplachové vstupy například pro náklonové a prostorové čidlo. Dále poplachový vstup zapalování a zapnutí spotřebiče. Možnost použití bezdrátových poplachových čidel - prostor, magnetický kontakt, rozbití skla (snadné zabezpečení přívěsu, střešního boxu, garáže apod.). GPRS kontrola komunikace. Možnost připojení hands free sady. Integrovaný imobilizační výstup. Širší možnost komunikace se zákazníkem. Díky sofistikované komunikaci s pultem REX má tato jednotka levnější střežení. Lokalizace je prováděna pomocí satelitů GPS. V případě potřeby lze lokalizovat i podle sítě GSM.

Používá se typicky ve vozech, které jezdí po celé Evropě a ve vozidlech s vyšším rizikem krádeže. Zapojení bud've spojení se stávajícím alarmem nebo jako samostatný alarm s aktivací vlastním dálkovým ovladačem nebo originál ovladačem. Umožňuje kromě běžného střežení i sledování vlastních vozidel přes internet a automatické vedení knih jízd se stahováním dat přes internet. Bluetooth výstup pro navigaci.


REX GPS PROFI DOUBLE SECURITY (SXM30)
Logistická satelitní jednotka s možností střežení.

Starší osvědčená vozidlová jednotka s nejširším využitím a integrovanými logistickými funkcemi. Disponuje mnoha vstupy a možností GPRS komunikace. Umožňuje kromě běžného střežení i sledování vlastních vozidel přes internet a automatické vedení knih jízd se stahováním dat přes internet. Nasazení pro vozidla od vyšší střední třídy a také pro všechny aplikace s požadavkem kontroly provozu a/nebo vedení automatické knihy jízd. Používá se ve spojení s externím alarmem nebo čtečkou identifikačního čipu řidiče.

Porovnání technických parametrů

 

© 2010 1.REX SERVICES, a.s.